Drzwi PVC

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Partner Handlowy

Drzwi PVC

Solidność i elegancja to synonim naszych drzwi PVC. Bogata gama kolorów i wzorów pozwala na wybór drzwi dostosowanych do indywiduelanych potrzeb. Doskonałe parametry techniczne sprawiają, że drzwi PVC to pewna inwestycja na długie lata.

Drzwi PVC AdamS

Drzwi zewnętrzne VEKA SL82

Drzwi wejściowe VEKA SL 82 to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Drzwi wejściowe VEKA SL 82 zapewniają idealna izolację termiczną w dolnej części konstrukcji (niski próg). Bardzo dużą wytrzymałość i stabilność konstrukcji drzwi VEKA SL 82 uzyskano, dzięki wzmocnieniom stalowym o dużych przekrojach. Możliwość zastosowania szczotki z okapnikiem. Bogata gama kolorów i wzorów drzwi wejściowych VEKA SL 82 pozwala na wybór drzwi dostosowanych do indywiduelanych potrzeb. Wygląd wraz z doskonałymi parametrami technicznymi ssprawiają, że drzwi VEKA SL 82 to pewna inwestycja na długie lata.

Drzwi zewnętrzne AS PLUS z panelem

Drzwi zewnętrzne z wypełnieniami nakładkowymi zakrywającymi płaszczyznę skrzydła, spełniają wysokie wymagania estetyczne stawiane przez architektów. Zastosowane docieplenie o szerokości 81 mm poprawia termoizolacyjność konstrukcji.

Drzwi zewnętrzne ALUPLAST 4000

Charakterystycznymi cechami drzwi Aluplast 4000 jest ich solidność i elegancja. Dzięki wielokomorowej zabudowie, głębokości zabudowy 70 mm i zastosowaniu progu drzwiowego z przekładką termoizolacyjną posiadają bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej. Użycie wzmocnień stalowych o dużych przekrojach poprzecznych oraz zastosowanie zgrzewalnych łączników narożnych gwarantuje odpowiednie parametry statyczne i wytrzymałościowe.

Drzwi zewnętrzne AS PLUS

Charakteryzują się bardzo dobrą izolacyjnością cieplną. Dzięki wielokomorowej konstrukcji oraz głębokości zabudowy 85 mm i zastosowaniu progu drzwiowego z przekładka termoizolacyjną, znacząco poprawiono parametr izolacyjności termicznej. W drzwiach AS PLUS jest możliwość zastosowania pakietów szybowych i wypełnień o szerokości do 50 mm.

Pomożemy w doborze odpowiednich okien, drzwi, drzwi tarasowych, rolet oraz bramy.

Zapraszamy również do naszego salonu w miejscowości Leszno.