Okna PVC

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Partner Handlowy

Okna PASSIV-LINE

Energooszczędność jest fundamentem komfortowego użytkowania domu. Dlatego AdamS przedstawia Passiv-Line – innowacyjną linię okien zaprojektowanych z myślą o maksymalnej termoizolacji. Rozwiązania w oknach Passiv-Line skupiają się na minimalizowaniu strat ciepła, łącząc zaawansowane technologie uszczelniające z eleganckim designem. Okna Passiv-Line doceniane przez architektów i ekspertów są symbolem nowoczesności i efektywności energetycznej. Okna Passiv-Line dzięki swoim parametrom mogą również zostać zastosowane w budownictwie pasywnym.
Passiv-Line S
Passiv-Line Ultra
Passiv-Line Plus

Okna PREMIUM-LINE

Inwestycja w okna to decyzja, w której ważna jest nie tylko niezawodność, ale również wytrzymałość. Linia Premium-Line od AdamS perfekcyjnie łączy te cechy oferując produkty, które wyróżniają się wysokimi parametrami termoizolacyjnymi oraz nadzwyczajną trwałością. Premium-Line to okna zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach poszukujących produktów, które przetrwają próbę czasu bez utraty swoich właściwości.
VEKA SL 82
VEKA PF 70
Ideal 8000

Okna COMFORT-LINE

Budownictwo inwestycyjne wymaga rozwiązań, które łączą w sobie ekonomiczną efektywność z wysokim standardem wykonania. Linia okien Comfort-Line od AdamS spełnia te wymogi oferując produkty, które cechuje precyzja wykonania oraz wybitne właściwości energooszczędne. Jest to propozycja skierowana do inwestorów poszukujących trwałych i funkcjonalnych okien w atrakcyjnej cenie.
Elegant Comfort-Line
AS Rondo
AS Classic
AS Plus

Okna PVC AdamS