Drzwi Tarasowe / Balkonowe Elegant Slide

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Drzwi Tarasowe / Balkonowe Elegant Slide

ELEGANT SLIDE to kolejny produkt w ofercie należący do nowej generacji drzwi tarasowych przesuwnych będący alternatywą dla konstrukcji typu PSK/HST. Łatwość obsługi i niezawodność pozwala stosować go w budownictwie jednorodzinnym, a także w obiektach użyteczności publicznej.

System oferuje smukły design, zwłaszcza w części stałej oraz wyjątkowo niski profil uzyskany dzięki szkleniu bezpośrednio w ramie. Pomimo tego charakteryzuje się dużą sztywnością umożliwiającą wykonywanie konstrukcji z PVC o ponadprzeciętnych rozmiarach. Zachowując jednocześnie wysoki poziom izolacji termicznej oraz akustycznej.

Specjalna budowa profili ze wzmocnieniami stalowymi, systemami ryglowania elementów poziomych i pionowych w połączeniu z antywłamaniowymi okuciami zapewnia podwyższoną ochronę przed włamaniem. Istnieje również możliwość zastosowania elementów elektronicznych zabezpieczeń oraz bezpiecznych laminowanych szyb.

ELEGANT SLIDE sprawdzi się w Twoim projekcie jeśli cenisz przestrzeń, dużą ilość światła słonecznego oraz proste kształty, zbliżone do okien aluminiowych. Smukłe profile pozwalają na zwiększenie powierzchni szkła, a co za tym idzie większą powierzchnią przepuszczającą promienie słoneczne.

Duży wybór kolorów umożliwia idealne wpasowanie ELEGANT SLIDE w styl Twojego projektu. System wykonany w kolorystyce drewna pozwala połączyć tradycję i nowoczesność. Zakres odcieni szarości pozwoli na dopasowanie do projektów miejskich, a kolory metaliczne sprawdzą się w projektach modernistycznych.

Kolory

Drzwi Tarasowe / Elegant Slide

Pomożemy w doborze odpowiednich okien, drzwi, drzwi tarasowych, rolet oraz bramy.

Zapraszamy również do naszego salonu w miejscowości Leszno.